Sütun Balon

Bu süslemede dikkat edilmesi gereken en önemli şey, her çeşit balonla bu süsleme yapılabilir ancak balonların kalitesine göre dayanıklılık süreleri vardır.Yanlış malzeme ile yapılan süsleme TELAFİSİ OLMAYAN sonuçlara yol açabilir.Bu sebepten uzmanların organizasyonu yerinde keşif yapması çok önemlidir.

Farklı renkte 4 farklı balonu aynı ebatta şişirilip,birleştirip dizeler halinde bir araya gelip değiş şekiller oluşturmasına zincir balon denir.Zincir balonun giriş kapısına uygulanmasına yada bir yürüyüş yolu süslemesi olarak yapılmasına sütun balon denir.Bu uygulamada daha fazla malzeme ve işçilikler uygulanmaktadır.Yerine göre çelik profillerle dairesel,kalp yada özel şekillendirmeyle de bu tak yapılabilir.

Genellikle 12 inç balonlarla yapılan bu süsleme 5, 6 ve 9 inç balonlarla da yapılabilir. Bu süslemelerin kullanılan alanları ;

* Açılış Organizasyon& Süslemeleri
* Ramazan Etkinlikleri
* Festival Organizasyon & Süslemeleri
* Düğün Organizasyon
* Piknik Organizasyon
* Doğum Günü Organizasyon & Süslemeleri
* Mezuniyet Organizasyon & Süslemeleri
* İftar yemeği süslemeleri
* Yılbaşı süslemeleri
* Bayii toplantı yemeği süslemeleri
* Kreş süslemeleri
* Çocuk doğum günü süslemeleri
* Doğum odası süslemeleri
* Sevgiliye sürpriz süslemeleri
* Sevgililer günü süslemeleri
* Anneler günü süslemeleri
* Babalar günü süslemeleri
* 23 nisan çocuk bayramı süslemeleri
* Okul süslemeleri
* Etkinlik süslemeleri
* 30 ağustos zafer bayramı süslemeleri
* Bayram süslemeleri
* Belediye süslemeleri
* Şenlik süslemeleri
* Festival süslemeleri
* Pilav günü süslemeleri
* Tiyatro & sahne süslemeleri
* Çekim Seti süslemeleri
* Dizi & film süslemeleri

* Lansman süslemeleri

Gibi akla gelebilecek bir çok organizasyonda uygulanmaktadır.

Organizasyonda girişi belirleye ve güzel bir görsel katan SÜTUN BALON süslemesi,istenilmesi yürüyüş yolu,kapı süslemesi olarakta kullanılabilir.

Bu süsleme halkın oldukça ilgisini çekmekle beraber göze hoş gelen bir görselliğe sahiptir. Organizasyonlarda ilgi çekmek en önemli şey olup hem girişi belirlemek hem de güzel bir görsel ortaya çıkarmak adına balon kapı tak süslemeleri bunun en başında gelir ve olmazsa olmazıdır.

Süsleme fiyatları yeri, balon ebatı ve metresine göre değişkenlik gösterir. Net bir fiyat verebilmek için uzman kadromuz tarafından organizasyon alanında ön keşif yapılır ve organizasyon için kullanılacak olan balon süsleme yerleri, metresi ve ekstra malzemelerde belirlenir.

Balon SÜTUNLARIN süslemesi uzman kadro ve en kaliteli malzemeler ile yapılması esastır.Ancak balon malzemeleri iç ve dış mekan olarak değişkenlik göstermektedir.Bu sebepten 1998 yılından günümüze konusunda eğitimli uzman personel kadrosu ve yüksek kaliteli malzemeler ile çalışmayı ilke edindik.

Hemen ÜCRETSİZ KEŞİF ve fiyat almak için bizi arayınız.

gg-buton

Comments are closed